یک سلام شاد و پرانرژی برای همه کنکوریهای عزیز ۹۹ ؛ خیلی دوستتون دارم و از ته دل براتون امیدوارم که تا اینجای راه مسیر پر فراز و نشیب کنکور کم نیاورده باشید و درجه یک و کولاک در حال طی مسیر باشید

میدونم که گه گداری تو ذهن خودتون شک به دلتون میوفته که من امسال به موفقیت کنکور ۹۹ میرسم ؟

آیا برنامه ریزی کنکور من اونجوری هست که بخواد منو تبدیل به رتبه برتر کنکور 99 کنه ؟

شاید چند ماهی خوب کار نکردی و ترس از جلو افتادن رقبای کنکوری خودت داری و همین ترس داره کم کم باعث میشه روی خوب خواندن و موفقیت امسالت سایه تردید بندازه در حالی که باید تا لحظه ی اخر بمب انرژی باشید …

امروز براتون یک جلسه فوووووق العااااده انگیزشی کنکور و کولاک آماده کردیم از لایو پیج اینستاگرام استاد افشار که جمعه دوم اسفند برگزار شد

ازت خواهش میکنم بعد از شنیدن مشاوره انگیزشی استاد دیگه هیچ وقت فکر نکنید زمان کافی برای انجام کارهاتون دارید ، نشین و منتظر معجزه نباش ؛ بلکه معجزه از جنس تلاش خودت رقم بزن و بهترین خودت باش تا موفقیت بهت برسه .

ازت خواهش میکنم دیگه آینده رو پیش بینی نکنی و اگر تا حالا خیلی خوب نخوندی ، نگو آخرش هیچی نمیشم

تمامِ نتوانستن‌های زندگی

و نشدن‌های اتفاقات

همه از خودمان ریشه می‌گیرد

وقتی به عدم امکانِ چیزی فکر می کنیم،

ذهنمان تلاش میکند راهی بیابد

تا آنچه فکر میکنیم حقیقت یابد

تا بعدتر با خیال راحت بگوییم؛

دیدی

از اولش هم می دونستم که نمیشه

لطفا از امروز دیگه خودت با دیگران مقایسه نکن و عالی باش و درجه یک بخوان و بهترین کسی که میشناسی با عمل نشان بده تا دنیا حق تو ، سهم تو رو از دنیا بهت برگردونه و برنامه ریزی نیمسال دوم پر قدرت جلو برو .

میلیاردها انسان در جهان متولد شده اند

اما هیچ یک اثر انگشت مشابه نداشته اند

اثر انگشت تو، امضای خداوند است

که اتفاقی به دنیا نیامده ای

تو دعوت شده ای…

تو_منحصر_به_فردی

مشابه یا بدل نداری…

تو اصل اصل هستی و تکرار نشدنی

وقتی انتخاب شده بودن و منحصر به فرد بودنت را یاد آوری کنی٬

دیگر خودت را با هیچکس مقایسه نمیکنی

چیزی از این قشنگ تر نیست که مسئولیت صفر تا صد ۸ ماه گذشته کنکور ۹۹ خودت و تنها خودت به گردن بگیری و بعد همه توانت بذاری تا بتونی بازی برگردونی و نتیجه عوضش کنی ؛ برای آرمانی که داری تا لحظه آخر بجنگ و کم نیار و دائم روند خودت بررسی کنی تا هر روز قدری از روزهای گذشته خودت بهتر عمل کنی .

بسم الله

راه تو را می خواند …

قدم هایت پرتلاطم پیچ های آخر را می پیمایند….

نبض رویاهایت این روزها تند تر می زند ! که هرچه جان داری میگذاری برای تپش این نبض!

شور است و آشوب ، میان دلت !

نفس هایت ، پرگدازه تر از همیشه ، منتظر تر این لحظه هارا طی میکند…

تا روز میعاد ! روز تو ! روز عشق ! و من همه ی دلم را برایت کنار گذاشته ام …همه جانم آمیخته ب آرزوی توست ….همه روحم لبریز از اسم توست !

می روی ، آرام…می دوی ، بی قرار… قلبت بی تاب ِاین هیجان …

لب هایت که بی دلیل می خندد و چهره ات که پر از رنگ آرامش است !

چقدر این حالت را دوست دارم عزیز ِ دل من !

اینجا حق تو و هدف مقدس توست ! اینجا ،این حال آرام تو این قلب بی قرارت همه برای معجزه ی معبود بی همتای توست ! دستانش تمام و کمال برای توست ! رهایش نکن…

تا آخرین لحظه نفس هایت بند مهربانی لبخند های او باشد ! تمآآآآآآم دل آشوبه هایت را ، همه خستگی هایت را به او بسپار !

عمیق ترین نگاهت ، رنگی ترین خنده هایت را ااین روزها جلوی آینه تمرین کن ! بگذار سهم هر دقیقه ات آرامش باشد !

من برایت می نویسم …برایت دعا میکنم …حتی نذر کرده ام !….چشمانم ، دلم ، دستانم ، همه برای تو پر از آرزوست….

این جاده پر از انتظار شده ! گام های آخرت را محکم تر بردار !

نفس نفس زدن هایت دل نشین تر می شود ، وقتی نامت را بر خط پایان ببینم

هدف تو حق تو و جایگاهه توئه

امروزتو بهتر از دیروزت بساز

از امروز متفاوت تر از گذشته عمل می کنم و ۴ ماهه در کنکور امسال موفق میشم

امضا : خودم ….

مشاوره و برنامه ریزی شخصی کنکور متناسب با سطح درسی شما مستقیم با استاد افشار ؛ جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام از طریق پیام در واتسآپ با شماره زیر در ارتباط باشید WhatsApp

09358960503

برنامه ریزی تلفنی کنکور۹۹ .مشاوره تلفنی کنکور علیرضا افشار ـ مشاور تحصیلی استاد افشار .مشاور کنکور۹۹ ، ,تو ,خودت ,هایت ,تر ,کنکور ,هایت را ,حق تو ,پر از ,را می ,تر ازمنبع

انواع مدل های جمع بندی کنکور

مدیریت زمان در کنکور

برنامه ریزی کنکور ۹۹

مشاوره جمع بندی کنکور 98 و شروع کنکور 99

برنامه ریزی شروع کنکور در 2 ماه آخر

چگونه برای کنکور شروع کنیم ؟؟

کاهش استرس در 2 ماه مانده به کنکور سراسری

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

نسیم کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. دیجیتال مارکتینگ دانلود سرا بهترین سایت vps-poster3 عشقجان آموزش کیوکوشین سایت رسمی دانلود کلیپ های صوتی علی تلمبه بهترین آموزش میکروپیگمنتیشن پرورش بلدرچین